Stadion ŚL - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

UBEZPIECZENIE

UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW
dla zawodników Klubu Sportowego "STADION ŚLĄSKI" Chorzów
obowiązujące w okresie 01.10.2017 - 30.09.2018 roku, na podstawie POLISY nr 1014786507

PODSTAWA PRAWNA UBEZPIECZENIA:

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA PZU NNW ustalone uchwałą Zarządu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Spółki Akcyjnej nr UZ/423/2016 z dnia 24 października 2016 r.

PRZEDMIOT UBEZPIECZENIA:
Ubezpieczenie dedykowane jest osobom uprawiającym wyczynowo sport.

Przedmiotem ubezpieczenia są, następstwa nieszczęśliwych wypadków wyczynowych sportowców, polegające na funkcjonalnym uszkodzeniu ciała. Nieszczęśliwym wypadkiem są także urazy spowodowane wysiłkiem własnego ciała, w tym urazy krążków międzykręgowych kręgosłupa. Ochroną ubezpieczeniową objęte są również następstwa krwotoku śródczaszkowego, zawału serca, zakrzepowego udaru mózgu oraz zakrzepowego zatoru płucnego oraz w ubezpieczenie kosztów leczenia, czasowej i trwałej niezdolności do uprawiania sportu.

Trwały lub całkowity uszczerbek na zdrowiu:

- Wysokość trwałego uszczerbku na zdrowiu określana jest zaocznie bez konieczności udziału ubezpieczonego na podstawie przedstawionej dokumentacji medycznej i w oparciu o zaakceptowane i załączone do polisy Tabele Norm Oceny Procentowej Trwałego Uszczerbku na Zdrowiu PZU S.A. W przypadku krwotoku śródczaszkowego, zawału serca, zakrzepowego udaru mózgu oraz zakrzepowego zatoru płucnego wypłata świadczenia i weryfikacja uszczerbku na zdrowiu dokonywana jest przez Ubezpieczyciela poprzez uczestnictwo Ubezpieczonego na komisji lekarskiej i w oparciu o Tabelę Norm Oceny Procentowej Trwałego Uszczerbku na Zdrowiu PZU S.A.
- Suma ubezpieczenia : 20.000zł

Ubezpieczenie kosztów leczenia:

- Świadczenie jest wypłacane na podstawie przedłożonych rachunków, jako zwrot poniesionych kosztów leczenia ubezpieczonego związanych z: wizytami i konsultacjami lekarskimi, zabiegami ambulatoryjnymi, operacjami, badaniami przepisanymi przez lekarza, w tym diagnostyka obrazowa oraz badania oceny funkcjonalności motorycznej po przebytym urazie, pobycie w szpitalu, zakupem lekarstw i środków opatrunkowych, zabiegami rehabilitacyjnymi, transportem poszkodowanego z miejsca wypadku do szpitala lub ambulatorium. Ochroną ubezpieczeniowa objęte są koszty leczenia poniesione na terenie RP oraz poza jej granicami.

Suma ubezpieczenia: maksymalnie - do 7.500zł
Zwrot kosztów jednorazowego nabycia protez i środków pomocniczych - do wysokości 10.000zł
Zwrot kosztów przeszkolenia zawodowego osób niepełnosprawnych na terytorium RP - do wysokości 10.000zł

Dzienne świadczenie wynikające z czasowej niezdolności do uprawiania sportu:

Czasowa niezdolność do uprawiania sportu: ubezpieczenie czasowej utraty zdolności do uprawiania sportu wyczynowego. Wcześniejsze dolegliwości zdrowotne nie powodują ograniczenia odpowiedzialności w zakresie kosztów leczenia oraz czasowej niezdolności ubezpieczonych, pod warunkiem posiadania aktualnych (zgodnie z regulaminem rozgrywek) badań lekarskich dopuszczających do uprawiania sportu.

Ubezpieczeni kosztów leczenia:

- Zasiłek dzienny z tytułu czasowej niezdolności do uprawiania wyczynowego sportu w wysokości określonej w umowie ubezpieczenia wypłacany jest na podstawie zaświadczenia lekarskiego. Zasiłek wypłacany jest za każdy kolejny dzień czasowej niezdolności od 31-go dnia do 180 dnia czasowej niezdolności według dziennej stawki świadczenia określonego w umowie ubezpieczenia. W przypadku zaistnienia zdarzenia ubezpieczeniowego skutkującego wypłatą świadczenia z tytułu czasowej niezdolności do uprawiania sportu wyczynowego wypłata zasiłku następuje sukcesywnie w stosunku do przesłanych zaświadczeń lekarskich. W odniesieniu do zawodników i zawodniczek uprawiających sport zawodowo na terenie RP dokumentem poświadczającym czasową niezdolność jest zaświadczenie lekarskie.
- suma ubezpieczenia wynosi - 20zł / dzień.

W celu zgłoszenia szkody prosimy o kontakt z infolinią towarzystwa lub po przez stronę internetową:
- infolinia PZU SA ? 801 102 102
- on-line: https://www.pzu.pl/szkody-i-roszczenia

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KKS Czarni SosnowiecKS GTV Stadion Śląski Chorzów
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KS GTV Stadion Śląski Chorzów
2018-06-10, 11:00:00
walkower

Zagłębie Sosnowiec 0:3 Ruch Chorzów S.A.
SKS Gwarek Zabrze 9:1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski Sport S.A. 4:2 KS Rozwój Katowice
T.S. Podbeskidzie S.A. 3:0 KS ROW 1964 Rybnik
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KS GTV Stadion Śląski Chorzów
TS Czarni - Góral Żywiec 1:4 Bytomski Sport Sp. z o.o.
UKS Ruch Chorzów 1:3 Górnik Zabrze S.S.A
BTS Rekord Bielsko Biała 0:1 GKS Gieksa Katowice S.A.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

WSPIERAJĄ NAS