Stadion ŚL - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

O SZKÓŁCE

STADIONIE:
Nasza szkółka zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłki nożnej. Pod fachowym okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej trenuje blisko 240 młodych piłkarzy. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, w 11 grupach podzielonych w/g kryteriów wiekowych. Nasi zawodnicy uczestniczą w rozgrywkach mistrzowskich organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Dodatkowo bierzemy udział w różnorodnych turniejach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Nasi zawodnicy mieli okazje występować na boiskach i halach w Niemczech, Włoszech, Austrii czy Czechach. Dwa razy w roku wyjeżdżamy na obozy sportowe: jeden zimowy i jeden letni, przygotowujący piłkarzy do nowego sezonu.

Celem naszej działalności jest jak najlepsze wyszkolenie piłkarzy w młodym wieku i przygotowanie ich do gry w ligowych drużynach seniorskich. Gdy nasi wychowankowie kończą 18 rok życia pomagamy im szukać profesjonalnych zespołów, gdzie mogliby kontynuować swoją piłkarską karierę.

BAZA TRENIGOWA:
Nasi zawodnicy mają do dyspozycji kilka pełnowymiarowych boisk. W lecie trenujemy na bocznych obiektach WOKiSu „Stadion Śląski” w tym na boisku z sztuczną nawierzchnią. Ta płyta jako setna na świecie otrzymała certyfikat FIFA. Zimą trenujemy zarówno w halach sportowych, jak również na boiskach ze sztuczną trawą przy Stadionie Śląskim, na „kresach” i boisku AKSu Wyzwolenie.

WYCHOWANKOWIE:
Nazwiska takie jak: Henryk WIECZOREK, Dariusz FORNALAK, Marek WLECIAŁOWSKI, Robert MITWERANDU, Dariusz RZEŹNICZEK, Tomasz SOBCZAK, Arkadiusz SZCZYGIEŁ, Roman MADEJ, Marek KUBISZ jak i dzisiejsze młode talenty - Damian KRAJANOWSKI, Wojciech MUSIAŁ, Damian KROCZEK, Dawid PLIZGA, Mateusz CIELUCH, czy Piotr ĆWIELONG to owoce wysiłku i ciężkiej pracy wielu wspaniałych szkoleniowców, dla których własna satysfakcja i wdzięczność wychowanków są największą zapłatą.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KKS Czarni SosnowiecKS GTV Stadion Śląski Chorzów
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KS GTV Stadion Śląski Chorzów
2018-06-10, 11:00:00
walkower

Zagłębie Sosnowiec 0:3 Ruch Chorzów S.A.
SKS Gwarek Zabrze 9:1 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski Sport S.A. 4:2 KS Rozwój Katowice
T.S. Podbeskidzie S.A. 3:0 KS ROW 1964 Rybnik
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KS GTV Stadion Śląski Chorzów
TS Czarni - Góral Żywiec 1:4 Bytomski Sport Sp. z o.o.
UKS Ruch Chorzów 1:3 Górnik Zabrze S.S.A
BTS Rekord Bielsko Biała 0:1 GKS Gieksa Katowice S.A.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

WSPIERAJĄ NAS