statystyki szczegółowe

Aktualności

I OLJM 98/99: Stadion Śląski - Pogoń Imielin

• autor: GrzegorzT, 2014-09-01 17:13

We wtorek 02.09.2014 o godz. 15:00 w Chorzowie przy ul. Filarowej rozegramy drugą kolejkę  I OLJM rocznika 98/99. Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie drużyna - Pogoń Imielin. Zapraszamy do kibicowania.

STADION ŚLĄSKI - POGOŃ IMIELIN

4' D. Wawrzyn                                    54'

33' P. Latacz

38' J. Januszek

43', 65' M. Tonia

76' A. Rusek

opis...

"STADION POGON-ił IMIELIN"

Pogoń Imielin nie okazała się zbyt wymagającym rywalem dla zawodników Stadionu, ale pomimo wysokiego i korzystnego końcowego wyniku jest jeszcze trochę pracy.

Mecz był jednostronnym widowiskiem, a nasi zawodnicy prawie w każdym elemencie gry przewyższali gości z Imielina. Od samego początku gra toczyła się praktycznie na połowie gości i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 4 minucie Stadion wyszedł na prowadzenie 1-0 po strzale Domina. Następnie przez prawie całą pierwszą połowę trwał festiwal zmarnowanych sytuacji przez naszych zawodników. Ilość akcji przeprowadzonych przez nas była tak duża, że trudno je wszystkie opisać - niestety żadna z nich nie zakończyła się zdobyciem bramki. Drużyna gości w tym czasie odgryzła się może dwiema akcjami, które jednak nie przyniosły efektu bramkowego. Dopiero w 33 minucie po akcji lewytm skrzydłem i strzale Pepe piłka wpadła do bramki po raz drugi, a pięć minut później po strzale Jasia po raz trzeci w tej części gry. Do przerwy zatem Stadion wygrywał 3-0.

Po przerwie sytaucja na boisku nie zmieniła się. Już 3 minuty po rozpoczęciu gry po akcji Barta bramkę zdobywa Toni. Po tej bramce zaczyna się okres "wesołej" gry naszej drużyny i niestety jest to okres zły. Bardzo duże rozluźnienie jakie wkradło się nasze poczynania boiskowe spowodowało wiele niecelnych zagrań i chaos na boisku, a co za tym idzie przeciwnik od razu starał się to wykorzystać. Zawodnicy z Imielina zaczęli stwarzać sytuacje bramkowe w których ratowały nas słupki, brak skuteczności i nasz bramkarz. Niestety jedno z nielicznych dośrodkowań z rzutu wolnego i strzał głową znalazł drogę do naszej bramki. Niestety sytuacja ze straconą bramką nie zmieniła od razu obrazu gry na boisku. Imielin chciał iść za ciosem i kilkukrotnie stworzył sobie sytuacje bramkowe. Na szczęście nasi zawodnicy w końcu się pozbierali i wzięli do pracy. Wróciła dobra gra zespołowa oraz składnie przeprowadzane akcje. Zaowocowało to w końcówce meczu strzeleniem jeszcze dwóch bramek w 65 minucie przez Toniego po asyscie Rastiego oraz 75 minucie przez Rastiego po podaniu od Banana.

Mecz zakończył się zwycięstwem Stadionu 6-1. Wynik mówi sam za siebie, ale przy zdecydowanie lepszej skuteczności oraz braku rozluźnienia naszych zawodników mogło być dużo lepiej.

Cieszy gra naszej drużyny, zaangażowanie zawodników, jakość przeporowadzanych akcji oraz duża ilość sytuacji bramkowych bo to pokazuje, że praca na treningach nie idzie las. Oby tak dalej...

==================================================================================

Powołania zawodników na poszczególne mecze podawane są przez trenerów również na platformie ProTrainUp.